Kontakt

Christer Flodin
Projektledare
073-805 47 46
christer.flodin@indupipe.se

Lars Eriksson
Projektledare
076-768 54 24
lars.eriksson@indupipe.se

Mikael Stråhle
Projektledare
070-667 05 78
mikael.strahle@indupipe.se

Tony Eriksson
Projektledare
076-768 84 74
tony.ericsson@indupipe.se

SvenErik Nordström
Projektledare
073-086 55 99
svenerik.nordstrom@indupipe.se

Conny Flodin
Projektledare
076-768 00 24
conny.flodin@indupipe.se

Mats Olsson
Projektledare
072-730 64 50
mats.olsson@indupipe.se

Bengt-Olof Bratt
Projektledare
070-691 56 66
bengt-olof.bratt@indupipe.se

Henrik Sundell
Kalkyl och inköp
076-768 00 35
henrik.sundell@indupipe.se

Joel Hansson
Svets, kontroll, kvalitet, dokumentation
073-805 47 29
joel.hansson@indupipe.se

Lennart Jansson
Förråd och verktyg
073-068 26 72
lennart.jansson@indupipe.se

Annette Öman
Ekonomi/Administration
070-274 11 01
annette.oman@indupipe.se

Maria Eriksson
Ekonomi/Administration
070-203 70 83
maria.eriksson@indupipe.se

Veronica Wåhlin
Ekonomi/Administration
076-814 9604
veronica.wahlin@indupipe.se

Postadress:
Indupipe AB
Ersbogatan 13
802 93 Gävle

Besöksadress Gävle: Ersbogatan 13

Verkstad
Indupipe AB
Myrhagsgatan 9
814 40 Skutskär

Isopeak AB
Ersbogatan 13
802 93 Gävle
Thomas Björklund: 070-251 9890
t.bjorklund@isopeak.se

Följ oss på Facebook
Nu finns vi på Facebook. Genom att följa oss får du snabbt tillgång till nyheter och händelser som rör Indupipe AB.