Kontakt

Christer Flodin
Projektledare
073-805 47 46
christer.flodin@indupipe.se

Lars Eriksson
Projektledare
076-768 54 24
lars.eriksson@indupipe.se

Mikael Stråhle
Projektledare
070-667 05 78
mikael.strahle@indupipe.se

Tony Ericsson
Projektledare
076-768 84 74
tony.ericsson@indupipe.se

Conny Flodin
Arbets- och montageledare
070-768 00 24
conny.flodin@indupipe.se
Pär Blomkvist
Arbets- och montageledare
070-518 90 02
par.blomkvist@indupipe.se

Stefan Källman
Arbets- och montageledare
076-786 00 81
stefan.kallman@indupipe.se

Sven-Erik Nordström
Arbets- och montageledare
073-086 55 99
svenerik.nordstrom@indupipe.se

Henrik Sundell
Kalkyl och inköp
076-768 00 35
henrik.sundell@indupipe.se

Joel Hansson
Svets, kontroll, kvalitet, dokumentation
073-805 47 29
joel.hansson@indupipe.se

Lennart Jansson
Förråd och verktyg
073-068 26 72
lennart.jansson@indupipe.se

Annette Öman
Ekonomi/Administration
070-274 11 01
annette.oman@indupipe.se

Maria Eriksson
Ekonomi/Administration
070-203 70 83
maria.eriksson@indupipe.se

Veronica Wåhlin
Ekonomi/Administration
076-814 9604
veronica.wahlin@indupipe.se

Postadress:
Indupipe AB
Box 975
801 33  Gävle

Besöksadress Gävle: Nobelvägen 2
Besöksadress Söderhamn: Sven Stures Väg 3

Verkstad
Indupipe AB
Myrhagsgatan 9
814 40 Skutskär

Isopeak AB
Box 975
801 33  GÄVLE
Thomas Björklund: 070-251 9890
t.bjorklund@isopeak.se
Besöksadress: Sven Stures Väg 3, Söderhamn

Följ oss på Facebook
Nu finns vi på Facebook. Genom att följa oss får du snabbt tillgång till nyheter och händelser som rör Indupipe AB.