Kontakt


Postadress:
Indupipe AB
Box 975
801 33  Gävle

Besöksadress Gävle: Nobelvägen 2
Besöksadress Söderhamn: Sven Stures Väg 3

Verkstad
Indupipe AB
Myrhagsgatan 9
814 40 Skutskär

Isopeak AB
Box 975
801 33  GÄVLE
Thomas Björklund: 070-251 9890
t.bjorklund@isopeak.se
Besöksadress: Sven Stures Väg 3, Söderhamn

Följ oss på Facebook
Nu finns vi på Facebook. Genom att följa oss får du snabbt tillgång till nyheter och händelser som rör Indupipe AB.

Christer Flodin
Arbets- och montageledare
073-805 47 46
christer.flodin@indupipe.se

Mikael Stråhle
Arbets- och montageledare
070-667 05 78
mikael.strahle@indupipe.se

Maria Eriksson
Administration
070-203 70 83
maria.eriksson@indupipe.se

Annette Öman
Administration
070-274 11 01
annette.oman@indupipe.se

Stefan Källman
Arbets- och montageledare
076-786 00 81
stefan.kallman@indupipe.se

Pär Blomkvist
Arbets- och montageledare
070-518 90 02
par.blomkvist@indupipe.se

Conny Flodin
Arbeets- och montageledare
070-768 00 24
conny.flodin@indupipe.se

Lars Eriksson
Projektledare
076-768 54 24
lars.eriksson@indupipe.se

Tony Ericsson
Projektledare
076-768 84 74
tony.ericsson@indupipe.se

Henrik Sundell
Kalkyl och inköp
076-768 00 35
henrik.sundell@indupipe.se

Petrus Jansson
Svets, kontroll och kvalitet
076-768 00 32
petrus.jansson@indupipe.se

Joel Hansson
Dokumentation och egenkontroll
073-805 47 29
joel.hansson@indupipe.se

Lennart Jansson
Förråd och verktyg
073-068 26 72
lennart.jansson@indupipe.se

Veronica Wåhlin
Administration
076-814 9604
veronica.wahlin@indupipe.se

Sven-Erik Nordström
Arbets- och montageledare
073-086 55 99
svenerik.nordstrom@indupipe.se<